SHTEPIA

Shitet nga: Edon Gashi 06 Dhj 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 350 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shes shtepine e mobiluar dykateshe 350 m2, me 5 ari truall ne lagjen Veternik, after spitalit IHC, prapa auto sallonit "sherreti' ne Prishtine.

Kati i pare ka sallon, kuzhine, nje dhome, banjo.

Kati i dyte ka tri dhoma gjumi dhe banjo.

Shtepia i posedon 4 ballkone, bodrum dhe garazh,

Çmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim