SHTEPIJA NE SHITJE 75M KATROR ME 5 ARI

Shitet nga: imer 14 Jan 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: niket dardani
Sipërfaqe: 75 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
SHTEPIJA NJE KATSHE E BANUSHME ME 3 DHOMA KORIDOR BANJO TE RREGULLUARA MIR DHE ME KOKUMENTACION TE RREGULLT SHTEPIA GJENDET NE AFERSI TE HOTELIT PRINCI ARBRIT KODRA E TRIMAV
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim