SHTEPIN NE SOFALI PER BALL SH-NORMALE.

Shitet nga: donat 06 Mar 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes shtepin ne sofali per ball shkolles normale me7,3 ari dhe ka mundsi ndimi me ndonje banes bmi 100m.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim