SHTEPIN NE SOFALI PER BALL SH-NORMALE.

Shitet nga: donat 25 Mar 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes shtepi 2 katshe ne sofali me 7.3 ari dhe ka mundei ndrimi me ndonje banes te madhe ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim