SUPER OFERTE- Banese prej 145m2 ne Prishtine

Shitet nga: Shtepi 17 Mar 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

78 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Super oferte - banese prej 145m2
Banesa posedon:
3DHOMA GJUMI
1SALLON ME KUZHINE
2BANJO
2TERASA
Banesa ka nxemjen qendrore me rrym dhe kamin,poashtu ka uje 24h,dhe klimatizim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim