SUPER OFERTE Shtëpia te FORTESA Aks Agency

Shitet nga: AKS AGENCY 19 Maj 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

275 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet Shtëpia majfte e bukur, me siperfaqe te madhe dhe shume funksionale në " Veternik ".
Lokacioni : OBJEKTI GJENDET NE LAGJEN PRAPA FORTESES
Sipërfaqja në bazë 190 m2 , ndersa Sipërfaqja totale 760 m2, me etazh.B+P+2.
Kulmi i shtëpisë është 50% pllakë brendia dhe anash kulmë.

Shtëpia posedon garazhën për katër automjete.
Shtepia ka depzitën e ujit rezervë në pllakën e kulmit. edhe pusin e ujit me uje te mjaftueshem.

Objekti ka 10 dhoma, 3 kuzhina, 4 sallona, 7 banjo.
Dy kate janë të banueshme ndersa bodrumi dhe kati përdhese kanë 380 m2.
Perparsia e kesaj shtepie ngase secili kate funksionon si banese ne ehte komplet e pavarur.
Ka hyrje ne objekt edhe permes garazhes.

Sipërfaqja e truallit është 4 Ari e 46 m2.
ObjektiI është shumë i favorshëm për Aktivitete Biznesore dhe për Banim

OBJEKTI MUND TE KEMBEHET ME BANESA , ME TROJE , , NE LOKACION TE PRISHTINES, VETERNIKUT EMSHIRIT BREGU I DIELLIT.
Objekti mund te kembehet edhe me komplet troje ne ndonji zone urbane ne regjion te Prishtinës


Çmimi ka zbritje nga 320.000 në 275000 euro me te gatshme ndërsa për ndrrim mbete në çmimin e parë.


Agjencioni për Patundshmëri :
N.SH. " AKS AGENCY "
Tel. 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim