Shesë shtepinë

Shitet nga: Hekuran 19 Tet 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 9
Adresa: Nazim Gafuri/ 14
Sipërfaqe: 230 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia e cila është ndërtim i rri, tri katëshe.
Kati i parë ka hyrje të veqantë nga hyrjet e katit të dytë dhe të tretë.Shtëpia gjindet afër shkollës së mesme "Sami Frashëri". Në afërsi është shkolla fillore Elena Gjika (100m largë).Poashtu edhe tregu i gjelbërt i qytetit dhe shtepia e shëndetit janë në afërsi (rrugës për Gërmi).
Shtëpia në çedo katë ka sallon, kuzhinë, dhomë të fjetjes, koridor dhe banjo. Tri katet janë në stil banesor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim