Shes Shtepi me truall

Shitet nga: B.V. 15 Sht 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 128 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shes Shtepi me 128m. plus 40 Ari pllac dhe 2 hektare toke. Shtepia gjindet ne Bernicen e Ulet - 4 km. nga Prishtina. Numri telefon 049/548-112
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim