Shes Shtepin 5 Katshe në Prishtinë, rrug kryesore

Shitet nga: Zenel 12 Jan 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

249 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Rr: Vllezrit fazliu, Kodra e Trimave Prishtinë
Sipërfaqe: 900 m2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shtepia gjendet ne rrugen Vllezrit Fazliu, kodra e trimave ne Prishtinë
Shtepia është 5 katshe, e parregulluar (900 m2), gjdo kat i ka ka 180 m2
Vlen te theksohet se është i leshuar lokali dhe bodrumi me qera.

Pronari ne Suedi
+46 763391754
+46 763929224

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim