Shes Shtepine

Shitet nga: Agim 15 Mar 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Lagjja Arberia
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shes shtepine ne lagjen Arberia.Shtepia eshte ndertim I ri dhe I qendrueshem ka lokal afarist ne rruge kryesore,kopsht te bukur dhe nje pamje te bukur te qyteti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim