Shes Urgjentisht Shtepin prej 300m2 ne Kodren e ..

Shitet nga: Beni 03 Sht 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHES SHTEPIN NE KODREN E TRIMAVE
ME SIPERFAQE 3.5 ARI OBORR
SHTEPIA GJENDET AFER LOKALIT QE MERRET ME SHITJEN E INSTRUMENTEVE MUZIKORE KORABI
POSEDON 4 DHOMA GJUMI 2 SALLONA 2 BANJO 2 PODRUMA 2 BALLKONA, NENKULUM, TAVAN GARAZH SI DHE NE OBORR OSHT PARKING PER SE PAKU 3 MAKINA E SHTRUME NE KOCKA E RRETHUME NE KATER ANET NE ZID.
SHTEPIA POSEDON ALARM DERE TE HYMJES TE BLINDUAR PARKET BUNGU
SHTEPA SHITET ME TE GJITHA MOBILET SIQ PO SHIHET NE FOTO
SHTEPIA OSHT E NDERTUAR ME ARKITEKT DHE MATERIAL TE FORT
BEJ NDRRIMIN ME BANES , LOKAL,TRUALL ME MARRVESHJE

044
049 250 540
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim