Shes kulmin e shtepise

Shitet nga: Hysni Zuka 27 Mar 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shes kulmin e shtepise me te gjjtha qe jane mbrenda ne shtepi... Dyer, dritare, dy bojlera, hidrofori dhe rezervari 1000 litra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim