Shes ose nderroj shtepi

Shitet nga: Shitesi 03 Pri 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Kodra e Trimave
Sipërfaqe: 2.5 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shes ose nderroj shtepin ne kodren e trimave shtepija ka siperfaqe afer 3 ari shtepija eshte e banushme i ka 5 dhoma 2 korridore 2 banjo njera e shfrytezushme tjetra e parregulluar , bodrumin dhe shpajzi shtepia gjindet ne rrugen Elena Gjika afer rruges kryesore 150 metra me posht se Raiffeisen bank , bejme edhe nderrim me banes ne fushe kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim