Shes shtëpin në Germi

Shitet nga: Ulpiana 20 Tet 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 280 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shes shtëpin në toubashqe rrugës për germi gjegjësisht te shkolla amerikane .Shtëpia ka afër 300 m2 dhe ka podrum i banueshem tani kati i parë i dytë dhe kulmi gjithashtu mundësi banimi.Shtëpia shitet komplet me mobile.Qmimi 185.000 mijë euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim