Shes shtëpine në lagjen "Qendresa"

Shitet nga: Uran Hoti 29 Dhj 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 320 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shes shtepin ne lagjn Qendresa ne Veterrnik, shtepia posedon 5 dhoma gjumi dhe sallon me kuzhine si edh 3 banjo.Shtepia ka 3,5 ari truall dhe poashtu garazhe si edhe bodrum. Shtepia eshte e mobiluar e mobile moderne,posedon edhe nje terrasr te madhe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim