Shes shtepi ne Kishnice-Prishtine

Shitet nga: 24 Maj 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kishnice Gracanice
Sipërfaqe: 50 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shes shtepin ne fshatin Kishnice, ne dalje te Gracanices.
Shtepia ka nje dhome gjumi, sallon me kuzhine, banjo si dhe podrum.
Po ashtu permban edhe 6 ari oborr me dy hymje.
Cmimi 27000 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim