Shes shtepin ne lagjen Kalabria Prishtinë

Shitet nga: Sherif 10 Maj 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Shtepine tri kateshe te kompletuar per banim, e pajiasur me nxemje qendrore, rezervuar te ujit,

Shtepia gjendet ne rrugen kryesore te Lagjes “Kalabria”, Rr. Sylejman Vuqiterrna, Nr 2, Prishtine.

Shtepia eshte prej:
- Salloni
- Kuzhina me trepezari
- 4 Dhoma gjumi
- 1 Dhome pune
- 2 Banjo

Me flet poseduse e gatshme per perkthim


Siperfaqja: 455m2 Toka, 200 m2. Banim, 60 m2 Lokale, 24 m2 Garazhe

Tel: 044651320 dhe 049160234

Telefoni: 044 651 320 dhe 049 160 234
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim