Shes shtepin ne prishtin

Shitet nga: Behari 17 Mar 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shes shtepin ne prishtin ne lagjen kodra e tromave rruga 27 nentori ne te cilin qarkullon linja e autobusave 3a shtepia ka gjithsej 170 metra katror dhe perbehet prej kati 1dhom dite me kuzhin dhom gjumi depo banjo kati 2tri dhoma gjumi dy tarasa banjo depo shtepia ka gjithseja 2ari 30 metra katror dhe eshte e rrethuar ne te kater anet shtepia eshte ndertua me plan te projektuar nga ingjinjeret e ndertimtaris dhe me materjal shum cilsor izolim i jashtem dritare plastik etj dokumentacioni i rregullt ne emrin tim personal qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim