Shes shtepine e paperfunduar me 3.7 ari troll

Shitet nga: Ekrem Çavota 21 Mar 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Veternik perball "Gorenje"
Sipërfaqe: 360 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shtepia eshte e perfunduar vetem deri ne kulm. Ka bodrumin rreth 120m2 dhe dy kate per banim me siperfaqe rreth 240 m2. E gjithe infrastruktura (uji, kanalizimi, rryma) eshte e qasshme ne place dhe kerkon instalimin ne objekt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim