Shes shtepine me 12 ari truall

Shitet nga: Ajet 08 Mar 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 270 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shes shtepin prej 270m me mobile 12 ari truall me hapsir te mjaftushme per ndertimin edhe dy shtepive tjera uje 24 ore
Kati perdhes ka shpajz, dhomen e nxemjes , kordior te madh dhe garazhen
Kati i pare ka parahymjen ,koridorin, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, sallon te madh dhe kuzhinen
Kati i dyt ka 4 dhoma gjumi njera me garderob dhe 1 banjo qmimi 185.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim