Shes shtepine me 4 ari ne Kodren e Trimave

Shitet nga: Patriot 07 Mar 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

46 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtepia gjendet ne lagjen Kodra e Trimave rruga Marie Shllaku 30/36, eshte e gatshme per banim, ka 2 podruma, ka drit te mjaftueshme posedon kopsht prej 3 arësh oborri i shtëpis eshte i rrethuar ne te 4 anet me mur, rruga eshte e asfaltuar dhe me ndriqim. Ndrrimi i mundshem me truall,banes. Shtepia gjendet afer Sh.Fillore " Zenel Hajdini" gjithashtu ka dalje edhe ne rrugen "Xhemajl Ibishi" ose ndryshe rruga qe shkon per Makovc.

Per informata me te hollsishme mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit apo mund te vini ne vend.


Çmimi eshte i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim