Shes shtepine ne Lagjen Qëndresa - Prishtinë

Shitet nga: ergyn 23 Krr 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

169 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes shtepinë, shtëpia është në Lagjen Qëndresa - Veternik, me gjithsej 360 m2 ne 3 ari toke.
Shtepia i ka 5 dhoma, sallon me kuzhin, shpajz, 2 banjo, 2 ballkona, 1 teras prej 40 m2 dhe podrumi 56 m2.
Te interesuarit mund te kontaktojnë në këtë email: ergyn_ph@hotmail.com
ose ne numer telefoni.

049/360-403
045/492-692
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim