Shes shtepine ne Prishtine

Shitet nga: Izet 03 Jan 01:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Bregu i Diellit - Prishtine
Sipërfaqe: 216 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shes shtepine ne lagjen Bregu i Diellit - Prishtine.(Afer shkolles Iliria)
Shtepia ka 2 kate + kati perdhese , garazhen dhe ka 216 metra katror.
Oborri eshte aferisht 4 ari.
Cmimi me marreveshje.
Per me shume informata kontaktoni ne numrin
044 308 961.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim