Shes shtepine ne lagjen Veternik

Shitet nga: Besart 24 Qer 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtepia gjendet ne Veternik, te Hotel Gorenje. Shtepia ka plan Amerikan, vetem oborri ka 2.80 ari. Sallon me trapezari, 2 kuzhina, depon, 3 dhoma gjumi,garderoben, 2 banjo (njera ne dhomen e gjumit),1wc, garazh,depon per dru, rezervar uji dhe eshte e siguruar me alarm sigurie. E ndertuar ne vitin 2008.

Oferta vlene vetem per shit-blerje me para te gatshme!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim