Shes shtepine ne qender te Prishtines

Shitet nga: Merita 11 Dhj 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Adresa: Rr.Mark Isaku, nr 18
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shes shtepine ne qender te prishtines, tek ish klubi I boksit, afer qafes. Shtepia ka dhe lokal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim