Shes shtepine

Shitet nga: Edon 05 Gsh 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Veternik, mbrapa Autosallon "Shereti"
Sipërfaqe: 350 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shes shtepine 350 m2, dy kat, 4 dhoma, sallon, kuzhine, 2 banjo, garazhe, podrum dhe 5 ari truall.
Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim