Shesh shtepin -Me marrveshje

Shitet nga: Arben 18 Jan 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: 27 Nentori
Sipërfaqe: 230 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia
Lokacioni:Kodra e Trimave rr.27 Nëntori Prishtinë
Posedon 3 Ari dhe 230 m2 .
Kati i parë: 2 Sallona, 1 dhomë,1 Banjo dhe 1 Shpajz.
Kati i dytë:4 Dhoma gjumi,2 banjo.
Me mundesi ndrrimi me Banesë në Pr dhe kompezim.

Kontakt: 045 811 102 -& -Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim