Shiteet Shtepia 2 katëshe 1 Ari Truall Vranjefc

Shitet nga: Kosova Immobilien 08 Tet 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Vranjefc
Sipërfaqe: 280 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia 2 katëshe me 1 Ari Truall në lagjen Vranjefc (mbrapa shkolles fillore Arsim Vokshi), me siperfaqe 280m2. Shtepija ka 2 sallona me kuzhin, 3 dhoma të gjumit, 1 shpajz, 3 banjo, 2 korridora dhe 2 ballkona. Shtepija është komplet e mobiluar.


Çmimi: 80.000 €.+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim