Shiten 3 Shtepi Ne Qender Te Prishtines

Shitet nga: Edon 13 Nën 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

235 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Jeronim De Rada
Sipërfaqe: 700 m2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Urgjent. Shes 3 Shtepi Te Gjimnazi Sami Frasheri Afer Restorant Rinor-it.Shtepit Jane 3-Kateshe Dhe Kan 700 Metra Katror.Jane Te Leshuara Me Qira Dhe Jane Te Vendosur Ne 4 Ari Truall.
Per INFORMATA Telefononi Ne Nr.044220428 Dhe 044494010
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim