Shiten 4 shtëpi me 92 ari truall

Shitet nga: Hilmiu 19 Pri 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Hajvali (afer varrezave)
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shiten 4 shtëpi me 92 ari truall, ne Hajvali (afër varrezave), Komuna e Prishtinës.
Përshkrimi: Shtëpitë (2 sosh) janë të banueshme, ndërsa 2 të tjera janë në ndërtim e sipër! Të njëjtat posedojnë leje të ndërtimit, kanë qasje në rrugën kryesore dhe posedojnë të tërë infrastrukturën e nevojshme.

Çmimi: me marrëveshje.

Numri kontaktues: 049/440-355
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim