Shiten Shtepit në Lagjen urbane prapa sallon "AL..

Shitet nga: NSH " AKS AGENCY " 15 Maj 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten shtëpit në lagjen urbane prapa Sallonit "ALBERTI" në km e gjasht në rrugën Prishtinë - Ferizaj
Shtëpitë kanë nga 2.5 ari trollë dhe 5 ari trollë
Sipërfaqja e shtëpive është nga 380 m2
Objektet kanë komplet infrastrukturën urbane: rrymën , ujësjellsin, kanalizimin.
Rruga e lagjes është e rregulluar me kubza me qarkullim në dy kahje.
Shtepitë mund edhe të kembehen me banesa në Prishtinë dhe Fushë Kosovë.
Në objekte mungojnë dyert e brendshme, fasadat dhe laminati, punet tjera janë të përfunduara duke marrë parasysh edhe fasadat e jashtme të objekteve
Çmimet sipas marrveshjes

Me respekt
Agjencioni per Patundshmeri:
N.SH."AKS AGENCY"
Tel: 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim