Shitet Shtëpia ose ndrohet me Banesa

Shitet nga: Bahrije Avdullahu 25 Pri 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: rr.Llapi nr. 40B
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia 170m2, me 2.8 ari truall ne Prishtinë afër furrës Antika te Tregu i Gjelbërt.
Shtëpia është ndërtuar para disa viteve dhe është e mobiluar,ka hapsir të mjaftueshme gjelbrimi etj.
Shtëpia përbëhet prej 2 kate banim:
- Kati i parë: sallon , kuzhine, 1 dhomë gjumi,banjo,ballkon.
- Kati i dyte: 2 dhoma gjumi, shpajz, ballkon + teras, aneks kuzhin

çmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim