Shitet Shtepia dhe me qira ne Prishtine

Shitet nga: bujar 09 Dhj 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Arbëri Rr.shtat shtatori
Sipërfaqe: 65 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepija ne dragodan arbëri shtepija osht 2 kat edhe podrum nen kulum shtepija osht e rregullume komplet mrena lshohet edhe me qira per mashum kontakto ne tel flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim