Shitet Shtepija ne Prishtin Veternik Mbrapa B..

Shitet nga: Ridvan 25 Mar 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 750 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtepija ka kto radhitje;

Perdhesa ; Sallon Kuzhin se bashku dhe ballkon.
Dhom pune.
Banjo.
Garazh.( Per momentin shfrytzohet sallon ondulimi)
VC
Ne nje pjes te garazhes ka nxemjen qendrore (me dru)Kati Par; Dy Dhoma gjumi me ballkone .
Dy Dhoma gjumi pa ballkone.
Nji Banjo e madhe.
Nen kulem eshte nje hapsir bukur e mir ku mund te nxirret edhe nje dhom.

Shtepija eshte e ndertuar ne 5 ari truall ka rrethojen ka infrastruktur shum te mir.
Shtepijen e dhes me te gjitha mobiljet gjithqka edhe e re.
Posedon sistemin e alarmit kabllovikun internetin.
Trualli eshte ne emrin tim e kam paraqit per legalizim presim se shpejti te legalizohen.
Per me shum informata lajmroni ne tel ose e-mail adresen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim