Shitet Hotel i bukur Ne Sarande

Shitet nga: Artur paskali 21 Gsh 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 550 m2
Numri i kateve: 4 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
shitet Hoteli me siperfaqe 550 Quadrat Meter dhe 10 Metra Larg detit Ne Sarande shqipri . Hoteli ka shum dhoma ghati( 30 dhoma)me balkona, Po jeni interesuar seriozisht per nje Hotel afer breg detit me kontaktoni Ne nr : 0049 15784391049 ose 069 2430827 Ne Telefonat munt te bisedojm me hollsisht per objektin. Cmimi me Marr veshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim