Shitet Okazion

Shitet nga: Bujar Driza 20 Tet 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Kombinat,Tirane
Sipërfaqe: 125 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Prishtinë
Shitet:
Tirane Shqiperi.
Shtepi private me siperfaqe totale 250m2 Truall,nga keto 125m2 jane banese me 5 dhoma dhe tualet Plus ketije cmimi jane edhe 1000m2 toke bujqesore
Cmimi:50.000 EURO i diskutushem,me certifikate te rregullt pronesie.
Eshte cmim OKAZION

.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim