Shitet Okazion

Shitet nga: Bujar Driza 27 Tet 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: KOmbinat Tirane Shqiperi
Sipërfaqe: 125 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet: Tirane Shqiperi. Shtepi private me siperfaqe totale 250m2 Truall,nga keto 125m2 jane banese me 5 dhoma dhe tualet Plus ketije cmimi jane edhe 1000m2 toke bujqesore Cmimi:50.000 EURO i diskutushem,me certifikate te rregullt pronesie. Eshte cmim OKAZION
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim