Shitet Shtëpia 2-katëshe në Bregun e Diellit

Shitet nga: Agjensioni Dion 22 Mar 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Shtepia 2-kateshe, ne 4 ari truall, ne lagjen Bregu i Diellit. Shtepia gjendet afer furres Qerimi 1, ka pozite te mire ne qytet dhe numer te madh dhomash, poashtu ka oborrin dhe garazhen.
Çmimi eshte 400.000 euro, çmimi diskutohet.

Agjensioni DION
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim