Shitet Shtëpia Moderne ne Lagjen Veternik

Shitet nga: Fatmir 31 Gsh 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Lagja "Janina",pn, Veternik, Prishtinë
Sipërfaqe: 310 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet Shtëpia Moderne ne Prishtinë

•Shtëpia gjendet ne lagjen “Tefta Tashko” p.n (ish lagja “Janina”) ne Veternik, 300 m prapa Qendrës Tregtare “Grand Store”.
•Shtëpia është e Re (është ndërtuar ne Vitin 2012).
•Lokacioni ku gjendet shtëpia është shume i qete.
•Sipërfaqja neto e shtëpisë: 310 m2;
•Sip. e trollit: 3.70 Ari.

Te dhëna tjera për shtëpinë:

Kati përdhes:
•Dhoma e ditës, 40 m2/ gjendet ne katin përdhes. Është e pajisur me dy pale ulëse moderne (3x2x1), TV kabllovik, Kamine, dhe ka dalje ne tarrace.
•Kuzhina moderne, e pajisur me te gjitha elementet.
•Tryezaria ne hapësire te veçante (mundësia e qasjes nga korridori dhe nga kuzhina).
•Banjo me sip. 3 x 2 m (ne te cilën gjendet edhe lavatriqja);
•Tarasa me mbuloje (ne te cilën ka dalje nga dhoma e ditës si dhe nga kopshti), me ulëse moderne (3x2x1), shume te përshtatshme për ndeje dhe relaksim;

Kati i Pare:
•Tri (3) dhoma gjumi (secila me tarrace)
•Dy banjo (ne njërën ka qasje drejtpërdrejtë nga dhoma e gjumit).
•Garderoba;
•Biblioteka;
Bodrumi:
•Një dhome (20 m2);
•Depoja;
•Një hapësire e ndare ne te cilën është e vendosur nxemja qendrore;
•Garazha ( me nxemje).
Te dhëna te tjera:
•Dyshemeja e shtruar me parket te klasit te pare;
•Nxemja Qendrore me Pelet;
•Furnizim 24 h me uje nga ujësjellësi i qytetit/ Depo 1 000 litra + Pusi (Bunari)
•Një hapësire shtese për parkim te automjetit.
•Sip. e jashtme (stazat) dhe hapësira për parkim e shtruar me gurë te gdhendur,
•Kopshti me bare dhe pisha;
•Oborri i rrethuar me gilindera (pjesa e pasme me muri).
•Sigurimi me Alarm;
Kushtet :
•Çmimi: 330,000.00 €

Kontaktet e Pronarit:
Fatmiri
Tel: 045 805 804;
049 805 804

E-maili: fatmiri2006@gmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim