Shitet Shtëpia në lagjen Janina Prishtinë

Shitet nga: Burim 21 Qer 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpija në lagjen Janina në veternik Prishtin mrapa q.d.t Grand Store. Hapsira e truallit eshte 3 Ari Shtëpija ka 200 metra katror plus Garazha 9 metra me 4 ,Shtëpija posedon 3 dhoma gjumi, 2 banjo ,sallon ,kuzhin ,trepezari ,shpajz , nxemje qendrore me dru dhe rrym , ka sitemin e alarmit komplet ne gjdo dhom , invertor , Shtëpija është e banushme siq edhe qendrojm në këtë shtëpi qe 4 vite .po ashtu ka dy ballkona edhe një teras të madhe 9 me 4 meter .
Shtëpis nuk i mungon asgjë i ka të gjitha dhe shum funksonale . Për te interesuarit le të lajmrohen në ketë numer 044/902-903 Burimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim