Shitet Shtepia 350m2 Mbrapa "Casa Rita"

Shitet nga: PATKOI PATUNDSHMËRI Sot 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Adresa: Rr. Ismajl Ismajli
Sipërfaqe: 350 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shitet Shtepia me keto te dhena:
Siperfaqe: 350m2, 5 Ari Toke
Dhoma: 14
Banjo/wc: 4
Cmimi: 400,000 Euro

Posedon Dokumentacion te rregullt.

Kodi: 088

Për më shumë informata ju lutemi na kontaktoni në:
+38349266188 ose
+38344901590
Viber dhe Whatsapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim