Shitet Shtepia 4 kate- mund te ndahet ne 3 banesa

Shitet nga: Skender Osmani 04 Dhj 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

98 000 EUR   110 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Perveq siq shifet jashte, brenda eshte teresisht e renovuar. Shtepia nuk ka oborr dhe kjo reflektohet ne qmim.

Gjindet ne Rrugen Haxhi Zeka Nr. 67, nje lagje shume te qete, vetem 10 minuta ne kembe deri ne qender te qytetit.

MUND TE NDAHET NE TRI BANESA, € 98 000

Kati i pare - garazhe, podrum

Kati i dyte - sallon, banjo me tush, maqine te teshave,, nje dhome te vogel gjumi, kuzhine/dhome te dites,

Kati 3 - tri dhoma gjumi, banjo me kade/tush dhe librari (kjo mund te shendrohet ne kuzhine)

Kati 4 - tri dhoma gjumi, banjo me kade/tush, maqine te teshave, kuzhine/trepezari/dhome te dites.

Ne nenkulem jane 2 rezervuar me 2000 L uje me ramje te litre.
Shtepia i ka dy ore elektrike dhe instalimi i gatshem per perdorim te gjeneratorit.

Jemi pronar te kesaj shtepie qe nga vitet e 60 - ta.
Dokumentacioni ne rregull.

Kam shume fotografi tjera, nese doni me shume foto ma dergoni nje email ose me kontakto ne viber.
049 720 228 ose 044 127 487

(Viber ose whtasup) +44 7979 950 901
adresa e imailit ; skendereli@yahoo.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim