Shitet Shtepia dyshe ne Veterrnik- Lagjia Qendresa

Shitet nga: Albert 10 Shk 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 372 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Eshte shtëpi dyshe ka 4 Ari toke ka 372metrakatror ka rrym,uj 24 ore dhe kanalizim.
Ka dy parkingje ka nxemje qendrore (me pelet me dru dhe qymyr).
Njera hyrje eshte e banueshme dhe e mobiluar ka 4 dhoma fjetje nje dhom pune dy banjo ka dhomen e pritjes kuzhinen dhe shpajzin gjithashtu edhe hyrja tjeter e ka tnjejten renditje si hyrja e pare .
Si dhe oborri eshte i rregullum me pisha bari dhe pemë -Qmimi per te interesuarit sipas marrveshjes-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim