Shitet Shtepia komplet e renovuar ne Taslixhe

Shitet nga: R. Pireva 23 Pri 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepija ne rrugen Sali Mani nr 21. Fotot ne vijim...

Nese eshte mundsia mund te bejme edhe nderrim me banesa.

Shtepia permban 7 dhoma me podrum si dhe 3 banjo, me kuadratur 224m2 ndersa gjith toka me shtepi 1.5 ari.
Ka garazh si ne foto ( te mbuluar gjitashtu edhe te hapur)

Cmimi i diskutushem, per me shum informata reth shtepise mund te kontaktoni ne keta numra:

+37744501105 (viber)
0041765887185 (viber)
+37744127035

Me respekt, SMS nuk i marrim parasysh, 2 numrat e pare mund te kontaktoni permes Viber-it.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim