Shitet Shtepia luksoze

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: GeoFIX 10 Shk 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: lagjja qendresa veternik
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shitete shtepia luksoze ne lagjen qendressa ne veternik

-Dhom dite
-Kuzhin
-3 dhoma te fjetjes
-1 dhoma te fjetjes+banjo dhe garderoba
-3 banjo
-2 terasa
-Garazhd

Tel: (Viber)+377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
Viber +377 45 663 660
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjensioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim