Shitet Shtepia me Lokal në rrugën Gazmend Zajmi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencion për patundshmëri DORDOLECI 07 Dhj 15:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

500 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 230 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Patundshmëria është me sipërfaqe prej 3.08 Ari, prej tyre shtëpia i ka 230 m2 që është hapësirë banimi si dhe 36 m2 janë lokal. Patundshmëria ka qasje direkte në rrugën kryesore.

Organizimi i shtëpisë:

3 dhoma gjumi
1 sallon
1 banjo
1 shpajz
1 bodrum

Çmimi i shitjes së patundshmërisë është 500,000€.

Për më shumë informata:

+377 44 221 311 (Viber & WhatsApp)
+386 43 221 311
+386 49 221 311

info@dordoleci.com
www.dordoleci.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim