Shitet Shtepia ne Ajvali - 2 ing

Shitet nga: Sahit Rexha 11 Krr 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shtepia eshte ne dy etazhe dhe nderkulmin 5 ari truall
Ne katin perdhese ka dhomen e dites kuzhinen nje dhome te fjetjes banjon korridorin me shkalle dhe nje shpajz
Ne kat ka 3 dhoma gjumi banjon dhe nje dhome utiliti per hekurosje
Nderkulmi ka hapsire per shrytezim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim