Shitet Shtepia ne Bregun e Diellit - Kodi 0550

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 22 Sht 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Afer Sh.F. Iliria
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shitet Shtepia ne Bregun e Diellit - Kodi 0550

Lokacioni: Afer Shkolles Fillore ILIRIA

Siperfaqe: 200 m2

Shtepi 2 Katshe

Renditjet:

Kati 1

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- 2 Koridora
- 1 Banjo

Kati 2

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- 2 Koridora
- 2 Ballkona
- 1 Banjo

Posedon:

- Obor 1.5 Ari
- Kati i pare eshte i shtruar me parket
- Dyrt dhe Dritaret te renovuara
- Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2003
- Leje Ndertimit
- Rruga e Asfaltuar

Çmimi 130.000 Euro i Diksutueshem

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim