Shitet Shtepia ne Mat afer Shk.F. Pavarsia

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City Sot 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Te Sh.F. Pavarsia
Sipërfaqe: 144 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shitet Shtepia ne Mat - Kodi 0649

Lokacioni: te Sh.F. Pavarsia afer Kompleksit Princesha

Siperfaqe: 144 m2 dhe 2 Ari obor

Renditjet:

Kat 1

- Sallon
- Dhom Gjumit
- Kuzhina
- Banjo
- Shpajz

Kat 2

- 3 Dhoma Gjumit
- Banjo

Posedon:

- Obor 2 Ari
- Uj 24 H
- Garazhd per Vetur

- Viti i Ndertimit 2008

- Afer Rruges Muharem Fejza, Ambulances, Shk.F. Pavarsia, Transporti Publik,

Çmimi €110.000 i Diskutueshem

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim