Shitet Shtepia ne Matiqan, Prishtine

Shitet nga: Agjensioni ALDO 20 Qer 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 000 EUR   180 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Trualli me nr. të parcelës 465 – 5 dhe leje të ndërtimit 08nr. 351 - 204 ka sipërfaqe 530m² (5ari e 30m).
· Shtëpia është dykatëshe me sipërfaqe totale 220m² dhe oborr 310m².
· KATI i I - Korridor, ballkon, dy dhoma, banjo, kuzhinë + aneks, dyshemeja me parket, nën shkallë shpajz. Dhomat janë të ndara me dyer paluese por dhomat mund të bëhen bashkë dhe të bëhet një sallon me dimensione 11X5.
· KATI i II – Korridor, katër dhoma të gjumit, dyshemeja me parket, ballkon, banjo.
· Shtëpia ka 3 lloje të nxemjes me rrymë, naftë edhe dru.
· Shtëpia ka kyqje në rrjetin e rrymës, ujësjellësit dhe kanalizimit.
· Shtëpia në oborr ka edhe bunar.
· Shtëpia ka edhe garazh dhe qasje direkt në rrugë.
kontakt:044 444 221
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim